Dyskusja Ogólna - Page 3
Zaloguj
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Poll
Latest topics
Program do setów PC2 Czw Lut 07 2019, 12:10chrupek686Wnioski o kary Wto Lut 05 2019, 18:51GTPL_oldboy1957Pierwsze kroki z iRacing Nie Lut 03 2019, 15:49sebawsFilmy z wyścigu Nie Lut 03 2019, 14:49sebawsBathurst 12 H . 09.02.2018 Nie Lut 03 2019, 13:38sebawsLista zawodów Endurance w 2019 Roku Nie Lut 03 2019, 13:18sebawsDyskusja Ogólna Sro Sty 16 2019, 07:39sebawsZapisy GTESob Gru 29 2018, 09:29lukaszasada29 Listopad Godzina 20:00 wybór auta Nie Gru 02 2018, 15:32GTPL_MIKOS_21
Statistics
Mamy 157 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się AdrianS_PLNasi użytkownicy napisali 2716 wiadomościin 190 subjects

Dyskusja Ogólna

+10
marcin2013s
Gustaw
ErrorPL
Starzi535
meewosh
mataman
Khasius
axeMaltesse
GTPL_oldboy1957
sebaws
14 posters
Go down
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 15 2018, 13:48
Message reputation : 0% (1 vote)
A mnie się wydaje, że ta nowa trójka bije na głowę tego jedynego "starego", jeśli chodzi o znajomość i zrozumienie zasad, rozsądek i obiektywizm w ocenie sytuacji. Ale pożyjemy, zobaczymy Smile
Gustaw
Gustaw
Posts : 111
Reputacja : -1
Join date : 07/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 15 2018, 14:03
Message reputation : 0% (2 votes)
Old mordeczko widzę że twoje dalej musi być na górze ostanie słowo twoje co nie,
biedny ten Starzi "ile to paliwa" 535 

hehe chłopaki są gorsze sprawy ale Old dajesz ciała dajesz moim zdaniem ale zawsze wszystko na swoje przekręcisz ale w twoim wieku to normalne Wink bo chłopcy jak ty się ścigaiłeś to w pieluchy robili 

ligę powinnaś założyć Old - Klub Zgryźliwych Tetryków nabór powyżej 60 lat i tam by były debaty na temat CRC i sędziowania całe południa przy herbatce i rumie całe wieczory nie było by się kiedy ścigać normalnie...
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 15 2018, 14:22
Dyskutujcie sobie wesoło, sędziowie maja teraz swoje rzeczy na głowie do analizy. Fajnie, bo widać powiew świeżości i czynne życie, pomoc organizacji w wielu przypadkach. Ciekawe czasy nastaja Smile
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 15 2018, 18:51
Message reputation : 0% (1 vote)
Gustek, w takiej lidze oldboyów nie byłoby dyskusji na temat CRC czy innych regulaminów, bo wszyscy w niej od lat znali by je doskonale. Tylko tym siusiumajtkom tutaj wydaje się, że mają na ten temat jakąś wiedzę, a na domiar złego za żadne skarby nie dopuszczą myśli, że mogą się mylić Very Happy
Ale wiesz, ja swoją akcję edukacyjną prowadzę po kryjomu i małymi kroczkami i "smarki" nawet nie wiedzą, że z każdą dyskusją na jakiś temat zasad zupełnie niechcący i wbrew własnej woli uczą się tych zasad i coraz lepiej rozumieją. Uczą się także tego, że CRC są do dupy, bo jak byś któryś z punktów nie interpretował, zawsze będziesz miał słuszność. A gdy są przynajmniej dwie "słuszne" interpretacje, tam już do zgody nie dojdziesz i wygrywa brutalna siła, która zawsze jest po stronie "funkcyjnych" lol!
sebaws
sebaws
Admin
Posts : 509
Reputacja : 24
Join date : 07/02/2018
Age : 36
Location : Olsztyn
https://www.youtube.com/user/sebaws98

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Pon Maj 21 2018, 18:53
Marcin a co ja mam patrzeć na wszystkich kto jakie auto wybrał jesteśmy dorośli więc raczej ufam że wybieramy te auta jakie wymieniliśmy w poście jakie auta dostępne
axeMaltesseW tym temacie będziemy wybierać auto jakim się ścigamy. Dostępne auta w liczbie 2 z modelu na każdy pokój to:

1. Acura NSX
2. Aston Martin Vantage
3. Audi R8 LMS
4. Bentley Continental 2016r
5. BMW M6
6. Ferrari 488
7. Ginetta G55
8. McLaren 650S
9. Mercedes AMG
10. Nissan GT-R Nismo
11. Porsche 911
12. Lamborghini Huracan
13. Renault Sports R.S.

. auta z dopiskiem  ENDURANCE nie ma  . Wystarczyło dopytać czemu na liście nie ma endurance  a team z endurance No No jednak moge wybrać  ( skoro zmyliła Cie nazwa zespołu).
meewosh
meewosh
Posts : 147
Reputacja : 9
Join date : 07/02/2018
https://conquestracing.net/

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Pon Maj 21 2018, 20:12
Z tymi autami to dyskusja była już miesiąc temu, old nawet pisał:
GTPL_oldboy1957 napisał:[...]Trochę nieprecyzyjna ta lista, bo nie ma na niej np. Porsche 911 GT3 R, a jest tylko Porsche 911, więc stąd moje pytanie, czy Porsche 911 GT3 R Endurance jest dostępne. To samo dotyczy Merca, bo na liście jest tylko Mercedes-AMG i nic więcej, a przecież AMG są dwa.

w tym wątku.
https://www.psrace.com/t118p25-zapisy-ogolne
avatar
marcin2013s
Posts : 9
Reputacja : 1
Join date : 17/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Pon Maj 21 2018, 22:19
Seba żle to odebrałeś, oczywiście że nie oczekuję że będziecie wszystkich sprawdzać ale faktem jest że informacje nie były do końce precyzyjne i pomyłka ze strony organizatorów mnie zmyliła. Jeżdżę z wami już dość długo zawsze uczciwie czysto i fair, uważam że nie miałem żadnej przewagi gdyż osiągi są podobne i dlatego proponuję zapomnieć o sprawie, a od następnego wyścigu zmienię furę.
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 22 2018, 02:10
marcin2013s napisał:Seba żle to odebrałeś, oczywiście że nie oczekuję że będziecie wszystkich sprawdzać ale faktem jest że informacje nie były do końce precyzyjne i pomyłka ze strony organizatorów mnie zmyliła. Jeżdżę z wami już dość długo zawsze uczciwie czysto i fair, uważam że nie miałem żadnej przewagi gdyż osiągi są podobne i dlatego proponuję zapomnieć o sprawie, a od następnego wyścigu zmienię furę.

Auta niestety sa rózne i pozwalaja na inne modyfikacje, dlatego zostaly wycofane. Modele Endurance sa inna i nie ma ich na liscie. Do tego Teamy sa fabryczne i nazywy z czapy, a kazdy malowanie bral jakie chcial. Nie wiem jak informacja moze nie byc precyzyjna, jak masz dostepne auta, a wybierasz inne? Zawsze bylo jasno napisane co i jak, jakie auto wybrac. Do tego odpowiedz byla, bo pytanie padlo i powiedzielismy jasno, ze nie mozna brac wersji Endurance. 
Jak niektórzy mieli pytania to je równiez zadawali, byli informacje na Discord i tutaj, ze temay sa wybrane fabrycznie, ale malowania moga byc niezalezne.
Dyskusja Ogólna  - Page 3 Dowyd110.
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 22 2018, 10:27
Wszystko fajnie Axe, co jednak nie przeszkadza aby organizator podawał pełną nazwę dostępnych aut, a nie tylko cząstkową, bo ta jest w kilku modelach. I nie było by żadnych nieporozumień i zbędnych pytań.
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 22 2018, 11:51
Message reputation : 0% (1 vote)
GTPL_oldboy1957 napisał:Wszystko fajnie Axe, co jednak nie przeszkadza aby organizator podawał pełną nazwę dostępnych aut, a nie tylko cząstkową, bo ta jest w kilku modelach. I nie było by żadnych nieporozumień i zbędnych pytań.

Błagam. Nie wypowiadaj się w taki sposób, bo mi ręce opadają.
Jakby jeszcze nie wisiała na forum odpowiedź w głównym dziale zapisów na stronie 2, na pytania jakie zadałes to ok. Jakbyśmy jechali mało wyścigów I jakby na Zolder miał to samo malowanie. Sprawa jest w toku i jakiekolwiek postronne osoby poza Marcinem i organizacja są proszone o powstrzymanie swoich Opinii dla siebie.
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 22 2018, 22:49
Message reputation : 0% (1 vote)
Z każdym twoim postem traktuje cię coraz mniej poważnie. Zaraz mi powiesz, że mylące jest wstawienie spacji nie tam gdzie trzeba. Ten i kolejne posty będą dalej usuwane.
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Wto Maj 22 2018, 23:40
Nie pozwalasz sobie czasem na zbyt wiele? Usuwać posty z tematu dyskusji, gdzie każdy może pisać co myśli na tematy związanie z serią? Bo to, co myślę nie podoba się Tobie? Coś mi się wydaje, że to nie najlepszy sposób na to, by w przyszłości unikać podobnych niedociągnięć organizacyjnych, jak ta, z listą dostępnych aut. Krytyczne uwagi trzeba przyjmować z godnością i poprawiać się w przyszłości. Tak zachowują się dorośli i poważni ludzie.
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 00:08
Message reputation : 0% (1 vote)
GTPL_oldboy1957 napisał:Nie pozwalasz sobie czasem na zbyt wiele? Usuwać posty z tematu dyskusji, gdzie każdy może pisać co myśli na tematy związanie z serią? Bo to, co myślę nie podoba się Tobie? Coś mi się wydaje, że to nie najlepszy sposób na to, by w przyszłości unikać podobnych niedociągnięć organizacyjnych, jak ta, z listą dostępnych aut. Krytyczne uwagi trzeba przyjmować z godnością i poprawiać się w przyszłości. Tak zachowują się dorośli i poważni ludzie.

Usuwam wypowiedzi bzdurne. I nie pozwalam sobie na zbyt wiele. Serio ale mam lekko dość już czytania tych mądrości twoich I próbkowania pokazać jaki to jesteś najmadrzejszy. 
Powiedziałem, że nie chcemy czytać wypowiedzi innych niż osób powiązanych, a ty dalej brniesz I jeszcze mi piszesz, że AMG I SLS AMG, to jest to samo. Może w GT gdzie auta sa wyczarowane I sls pewnie w rajdach udział tam bierze. 
Skończ proszę nas prosotowac jako organizatorów, bo powoli zaczynamy mieć tego dosyć.
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 12:49
Co do usuwania postów, to proszę dopisać do Regulaminu Forum, że Admin może zrobić co mu się tylko podoba z każdym postem, nawet takim, który w żaden sposób nie wykracza poza ramy zawarte w Regulaminie Forum. Wtedy będziesz mógł usuwać wszystko, co zechcesz, bo w tej chwili usuwanie postów niewykraczających poza regulaminowe ramy jest przekroczeniem uprawnień.
Niewiele mnie obchodzi czyje posty chcesz czytać, a czyich nie, bo to Twój wybór. Ale nie możesz nikomu zabronić wypowiadania się na dowolny temat, szczególnie w "Dyskusji ogólnej".
Co do mojej "mądrości", to nie chodzi o nią, ani o "prostowanie organizatorów", a o pokazywanie błędów i niedoróbek jakie popełniacie, a jakich nie widzicie lub nie chcecie widzieć. Pokazywanie tylko po to, byście ich nie popełnili w przyszłości, bo to jest ważne nie dla was organizatorów, a dla nas, uczestników. Bo przecież zawsze powtarzacie, że organizujecie eventy dla nas, a nie dla siebie. A skoro dla nas, to dobrze by było zastanowić się nad naszymi uwagami i sugestiami, a nie udawać obrażonych, usuwać posty i kierować jakieś groźby pod adresem tych, dla których coś organizujecie.

A wracając do meritum, to poniżej masz przykład, jak powinna wyglądać lista dopuszczonych do udziału samochodów, żeby nikt, nawet ja czy Marcin, nie miał żadnych wątpliwości jakie auto może wybrać.

1. Acura NSX GT3 2017
2. Aston Martin Vantage GT3 2013
3. Audi R8 LMS 2015
4. Bentley Continental GT3 2016
5. BMW M6 GT3 2016
6. Ferrari 488 GT3 2016
7. Ginetta G55 GT3 2017
8. McLaren 650S GT3 2016
9. Mercedes-AMG GT3 2015
10. Nissan GT-R Nismo GT3 (R35) 2016
11. Porsche 911 GT3 R 2016
12. Lamborghini Huracan GT3 2016
13. Renault Sport R.S. 01 GT3 2015

Niedozwolone modele marek dopuszczonych do startu:

1. Audi R8 LMS Endurance 2015
2. Bentley Continental GT3 2015
3. Bentley Continental GT3 Endurance 2016
4. Mercedes-Benz SLS AMG GT3 2012
5. Porsche 911 GT3 R Endurance 2016


Takie to proste, a jak wiele ułatwia i oszczędza wszystkim niepotrzebnych pytań, zbędnych dyskusji i ogranicza do minimum prawdopodobieństwo popełnienia pomyłki. A jak się ktoś pomyli albo świadomie weźmie inne auto, to organizator nie może sobie niczego zarzucić, a delikwent ponosi odpowiedzialność za swój wybór.
Ale wy wiecie lepiej jak to robić i takie sugestie jak moje nie są wam do niczego potrzebne Smile
Gustaw
Gustaw
Posts : 111
Reputacja : -1
Join date : 07/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 13:01
Message reputation : 0% (2 votes)
kurwa Old a co ci do tego ty wiecznie dyskutujesz już Ciebie mają wszyscy szczerze dość na forum.
weź ty wiesz lepiej zrób swoje i daj spokój nam wszystkim swoją marudzącą osobą.

jak faktycznie stwierdzasz twoje sugestie nam do niczego nie potrzebne chłopaki dadzą sobie radę bez ciebie.
dzieci dorosły z domu wyszły nie masz kogo gnębić to na organizatorach dajesz sobie upust ?

już nawet nikt nie chce się z Tobą ścigać bo jeździsz po chamsku zamykasz spychasz i zawsze CRC jest po twojej chorej stronie.

Wać Pan wstydu oszczędź idź stąd daj nam spokój nie potrzebujmy twojego narzekania Adam Dobra Rada mam racje Oldboy.

myślę że moje zdanie nie jest odosobnione.

Może GTBN ciebie przyjmie
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 13:37
Message reputation : 0% (1 vote)
Gustek, weź coś na nerwy, bo jeszcze mi zejdziesz i będzie żal. A Twoje zdanie jest mi obojętne. Skoro jednak nie zależy Ci żeby organizacja była coraz lepsza i ważne jest dla Ciebie tylko pieprzenie takich głupot jak wyżej, to może zajmij się poligrafią i uprawą roli i daj sobie spokój z pisaniem takich rewelacji, bo coś cienko Ci to wychodzi. A od chamskich zachowań na torze, to są tu lepsi specjaliści ode mnie, a nawet od Ciebie Smile
Jeśli chodzi o "już Ciebie mają wszyscy szczerze dość na forum.", to popatrz na prawą stronę każdego postu, gdzie są "dane" ich autorów. Jest tam taki punkt jak "Reputacja". Jeśli nie wiesz skąd ona się bierze i od czego zależy, to zapytaj Admina. Wtedy może zrozumiesz, że ci "wszyscy", to "organizacja" + Ty i jeszcze dwóch Tobie podobnych Very Happy Więc nie wycieraj sobie gęby "wszystkimi", bo nikt Cię do tego nie upoważnił.
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 13:58
Message reputation : 0% (1 vote)
Nie obchodzi mnie kto miał jakie wątpliwości. Lista była podana na miesiąc wcześniej i jak czegoś na liście nie ma to nie można tego wybrać. Zawsze tak było, jest i będzie. 
Masz dużo czasu, może czas reanimowac gtpl? Wiem, że cię zachęcają do tego. W tedy na pewno będzie to najlepsza organizacja jaka tylko istnieje
Sieniu
Sieniu
Posts : 39
Reputacja : 5
Join date : 07/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 15:12
Odstawił był tem przepychanki słowne w kąt bo do niczego one nie prowadzą,w kwesti wyboru aut lista została podana na miesiąc przed,i jak sam słusznie zauważyłeś po to jest forum a szczególnie dział (dyskusja ogólna) czy discord żeby zapytać o dany samochód jeśli ma się wątpliwości ,ty to zrobiłeś i otrzymałeś odpowiedz że samochody z dopiskiem endurance są nie dopuszczone do eventu jak i Mercedes-Benz SLS AMG,BMW Z4 i Cadillac oraz starsza konstrukcja Bentleya. Tak wiec uważam ze każdy kto miał wątpliwości mógł zapytać a napewno została by mu udzielona odpowiedź,a i co ważne jeśli na liście jest np.13 dostępnych samochodów a gra daje nam przypuśćmy 20 to wystarczy pomyśleć i już samemu sobie można odpowiedzieć ze jest kilka nie dopuszczonych,a uważam ze jeżdżą tu inteligentni ludzie

Sent from Topic'it App
sebaws
sebaws
Admin
Posts : 509
Reputacja : 24
Join date : 07/02/2018
Age : 36
Location : Olsztyn
https://www.youtube.com/user/sebaws98

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Sro Maj 23 2018, 16:47
Właśnie te przepychanki w bok Sleep Sleep . Jak Sieniu napisał po to jest forum dyskusja ogólna discord aby każdy kto nie jest pewien jakie auto mógł zapytać . Old zapytał dostał Informacje. Zawsze odpowiadamy na każde pytanie
Gustaw
Gustaw
Posts : 111
Reputacja : -1
Join date : 07/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Czw Maj 24 2018, 09:59
Message reputation : 25% (4 votes)
Tak wracam pamięcią też pytałem czy mogę 911 endurance o tam mi się malowania podobały i same auta ze względu na pakiet areo i seba i axe powiedzieli na discord ze te z długodystansowych są nie dopuszczone do naszego eventu. 

ps. dziadku jak masz najwięcej postów więcej nawet od organizatorów to ta twoja reputacja która tak się podpierasz to każdy mógł nazbierać masz 20% forum to twoja "twórczość" raz w czas coś mądrego napiszesz ale ciężko to z tego potoku słów wyłuskać. 
Sam troszkę zluzuj będzie wszystkim lepiej - nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Czw Maj 24 2018, 14:20
Message reputation : 0% (1 vote)
Sieniu, to wszystko prawda, co napisałeś i ja się z tym zgadzam. Ale co stoi na przeszkodzie aby organizator podawał precyzyjne informacje, np. tak jak lista aut jaką zaprezentowałem kilka postów wyżej? Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie. Wtedy nikt nie musiałby dopytywać o to, czy tamto, bo wszystko byłoby jasne już w pierwszym poście.

W przypadku Marcina sytuacja jest taka, że wybrał on auto zespołu Phoenix, do którego przydzielili go organizatorzy, a zespół ten ma auta Endurance. Więc to organizatorzy popełnili błąd podczas przydziału do teamów i sugerując się tym błędem organizatorów Marcin wybrał auto zespołu Phoenix, czyli Audi Endurance.
Gdyby lista samochodów wyglądała tak, jak moja, to tego auta by nie wybrał, bo od razu zauważyłby, że coś jest nie tak. Mogę więc zrozumieć Marcina, bo z jednej strony organizatorzy przydzielają go do teamu którego auta, to Audi Endurance, a z drugiej strony, na liście aut nie ma żadnej informacji, że modele Endurance są zabronione, choć to właśnie tam powinna taka informacja być. Tam, a nie w jakimś poście, gdzieś dużo później i gdzie trudno to odszukać.
Dla mnie to oczywiste i nie mogę zrozumieć jak można się oburzać, gdy zwracam na takie rzeczy uwagę.

Axe, piszesz, że - "jak czegoś na liście nie ma to nie można tego wybrać. Zawsze tak było, jest i będzie."
To powiedz mi w takim razie jakie Porsche miałbym wybrać, jeśli na liście jest tylko Porsche 911, a takiego auta nie ma w grze? Są za to dwa inne Porsche niż to wymienione na liście, a mianowicie Porsche 911 GT3 R i Porsche 911 GT3 R Endurance. Żadnego z nich na liście nie ma, więc które miałbym w/g Ciebie wybrać?

Co do GTPL. Widzisz Axe, musielibyście się jeszcze długo uczyć, a przede wszystkim chcieć uczyć, żeby dorównać poziomowi organizacyjnemu jaki był na forum GTPL i to już wiele lat temu. Ale wszystko się kiedyś kończy i GTPL to nie ominęło. Nie znaczy to jednak, że nie możecie swojego poziomu organizacyjnego podwyższać, korzystając choćby z rad i doświadczenia innych, a z tym akurat macie największy problem, bo wszystkie uwagi i rady traktujecie niezmiennie jako atak na was, co jest oczywistym absurdem.
Team GTPL ma swoje nowe forum ale że nasz "matecznik", czyli Gran Turismo leży na obu łopatkach, więc niewiele się na tym forum dzieje, w oczekiwaniu na lepsze czasy GT.

Gustaw, reputacja nie zależy od ilości postów. Więc jeśli czegoś nie wiesz, to nie pisz głupot. A tak w ogóle, jeśli zechcesz coś kiedyś napisać na temat czyjegoś postu, to najpierw staraj się przeczytać go ze zrozumieniem, bo akurat ze zrozumieniem masz największe problemy. Ale cóż, każdy ma jakieś wady Smile

avatar
marcin2013s
Posts : 9
Reputacja : 1
Join date : 17/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Czw Maj 24 2018, 17:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Old wielkie dzięki za obiektywną ocenę i zrozumienie sytuacji, było dokładnie tak jak w twoim opisie zasugerowałem się błędną informacją organizatorów. W dziale dotyczącym przydziału samochodów oraz zespołów nie było wzmianki o tym że niedostępne są auta endurance. Moją pierwszą myślą było, że endurance jest niedostępne ale po tym jak nie znalazłem teamu Pheoenix w LMS a znalazłem w endurance wydało mi się to oczywiste. Jak już wspomniałem wcześniej mogłem zapytać i drążyć temat ale tego nie zrobiłem, nie mam czasu przesiadywać na discortach i forach z trudem znajduje czas na krótki trening w tygodniu, a skoro w temacie w którym powinny być wszystkie informacje dotyczące aut i zespołów ich nie było to jest błąd organizatorów. A więc przestańcie już uparcie drążyć i odpuście.
Sieniu
Sieniu
Posts : 39
Reputacja : 5
Join date : 07/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Czw Maj 24 2018, 18:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Ok zgodzę się ze nazwa team mogła cię Marcin zmylić,ale powiedz mi jeśli w pierwszym wyścigu (Zolder) jedziesz w malowaniu z numerem 4 czyli team Phoenix a już w kolejnych wyścigach występujesz w Malowaniu z numerem 80 którego nazwa mocno odbiega od wyżej wymienionej bo nazywa się Simplay Racing Team,a dodam jeszcze ze twój zespołowy kolega AXE podaje numer malowania 28 które w endurance należy do zespołu Audi Sport Team WRT(endurance) zwykła R8 LMS (Team WRT) które również nijak ma się do nazwy zespołu podanej przez organizatora,to przepraszam ale to tłumaczenie do mnie nie trafia ze kierowałeś się nazwa zespołu wybierając samochód ,chociaż nie ukrywam ze może mylić ale gdybym ja się tym sugerował to nie mógł bym jechać bo w grze niema BMW M6 należącego do zespołu (Italia Team) i nawet padła informacja ze są to przeniesione nazwy zespołów występujących w Blancpain w którym notabene niema Renault R.S.01.

Sent from Topic'it App
avatar
marcin2013s
Posts : 9
Reputacja : 1
Join date : 17/02/2018

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Czw Maj 24 2018, 21:50
Dokładnie jak napisałeś w pierwszym wyścigu miałem malowanie Phoenix czyli klasa endurance tak jak od początku tłumaczę. Z uwagi na to że malowanie było po prostu brzydkie i zobaczyłem że Axe również go nie używa zmieniłem je na takie które mi się podobało. Nie doszukuj się jakiegoś podstępu z mojej strony bo go nie było, zwykła pomyłka a nie próba oszustwa.
meewosh
meewosh
Posts : 147
Reputacja : 9
Join date : 07/02/2018
https://conquestracing.net/

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Pią Maj 25 2018, 12:37
Panowie, mógłby mi ktoś łaskawie wyjaśnić czemu zostałem usunięty z pokoju B nie informując mnie w jakikolwiek sposob o tym fakcie? Nvi miał ankietę chociaż, a ja? Ktoś głosował? Czemu nic nie wiem? 
A jeśli odpowiecie - bo frekwencja, odpowiem - 3 nieobecności w pok. B maja rownież „kaczy” i „ralfinio” a jednak ich nikt nie wywalił.
Zatem prosze o odpowiedź na jakich to zasadach zostało przeprowadzone.
Sponsored content

Dyskusja Ogólna  - Page 3 Empty Re: Dyskusja Ogólna

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach