Zasady Ogólne
Zaloguj
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Poll
Latest topics
Program do setów PC2 Czw Lut 07 2019, 12:10chrupek686Wnioski o kary Wto Lut 05 2019, 18:51GTPL_oldboy1957Pierwsze kroki z iRacing Nie Lut 03 2019, 15:49sebawsFilmy z wyścigu Nie Lut 03 2019, 14:49sebawsBathurst 12 H . 09.02.2018 Nie Lut 03 2019, 13:38sebawsLista zawodów Endurance w 2019 Roku Nie Lut 03 2019, 13:18sebawsDyskusja Ogólna Sro Sty 16 2019, 07:39sebawsZapisy GTESob Gru 29 2018, 09:29lukaszasada29 Listopad Godzina 20:00 wybór auta Nie Gru 02 2018, 15:32GTPL_MIKOS_21
Statistics
Mamy 157 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się AdrianS_PLNasi użytkownicy napisali 2716 wiadomościin 190 subjects

Go down
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Zasady Ogólne Empty Zasady Ogólne

Sro Lut 14 2018, 21:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Witam wszystkich.
Poniżej zasady sformułowane przez ArsenalHD i lekko przerobione pod obecną formę. Będziemy się ich trzymać w nowym evencie, aby kontynuować tą świetną inicjatywę.
Od jakiegoś czasu planowałem pewną inicjatywę. Myślałem co by tu fajnego stworzyć. By choć raz w miesiącu( nie licząc ligowej niedzieli oczywiście) zebrać się większą paczką i stworzyć coś dobrego dla nas i dla innych. Zastanawiałem się czy jako tak mała grupa, zwarta a jednak podzielona w wielu rzeczach, jesteśmy w stanie zrobić coś naprawdę razem. Bez marudzenia( co mnie się zdarza bardzo często). Bez krzyku. Z poważnym podejściem do sprawy.
Więc do rzeczy. Jestem po dość długiej dyskusji z Sieniem uzgodniliśmy co i jak. Jak zapewne wiecie chrześnica Sienia, mała Helenka cierpi na Zespół Retta - rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną.
Zasady Ogólne 15380836_1142774582438891_5151486324817924662_n.thumb.jpg.7cd668e6ef82e4384db32754420d2800
Sieniu już poprosił was o wparcie jej 1%podatku. Ja nie proszę. Ja wymagam od was więcej! Zasady Ogólne Shy.png.badd2d466dfcecdf692c544e60f02b7e Dlatego proponuję wam połączenie przyjemnego z pożytecznym. Proponuję puchar pt.: Help Helena Cup.
Zawody odbywać się będą w niedzielę na platformie PS4 po każdym evencie ligowym. Czyli kończy się jakaś seria, tydzień przerwy przed startem kolejnego eventu, i w tedn oto weekend będzie organizacja HHC. Jechać będziemy innymi autami, w każdym poszczególnym evencie, o ich wyborze bedziecie stosunkowo wcześniej informowani.
Każdy z zawodników otrzyma swój unikalny numer. Numery będą przydzielane w kolejności zgłoszeń.
W wyścigu stosujemy ogólnie znane i stosowane zasady CRC. Kary za wyjazdy i ścięcia pozostawiamy do ocenie grze.
Jeśli jesteś zainteresowany tymi wyścigami a nie jesteś w lidze PS RACE na PS4 to:
-Dlaczego jeszcze nie jesteś zapisany?! Zrób to natychmiast!
-Dodaj ligowców do znajomych (Sieniu, Sebaws, axeMaltesse, Vulgar i wielu innych), potrenuj z nami a my sprawdzimy czy można ci zaufać na torze.
Wnioski o kary i przewinienia będą przyjmowane w odpowiednim wątku na grupie Discord oraz na forum. Link z zaproszeniem do tej grupy będzie na końcu tego postu i na życzenie wysyłane przeze mnie w wiadomości prywatnej. Wnioski należy złożyć i odpowiednio udokumentować do 48 godzin po wyścigu.
Organizator ma 14 dni na rozpatrzenie każdego wniosku.
Każdy z uczestników ma obowiązek dołączenia do naszej grupy PS Race Polska na Discord. Aplikacja Discord jest dostępna na urzadzenia IOS, Android, komputery PC i MAC.
Dyskusje po każdym z wyścigów będą prowadzone także na grupie Discord. Ten wątek jest tylko ogólną dyskusją na temat serii.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu wyścigu i dołoży wszelkich starań by poinformować i skonsultować zmianę ze społecznością odpowiedni wcześniej. Tak na wszelki wypadek Zasady Ogólne Blush.png.a2649bbcea6b190cc52ede1513d6ec9f
Punktacja będzie obowiązywać osobno i używać będziemy tej samej używanej w mistrzostwach WEC.
UWAGA!
NAJWAŻNIEJSZA REGUŁA TYCH MISTRZOSTW

Przed każdą rundą by być dopuszczonym do wyścigu należy wesprzeć Helenkę i przesłać dowód wsparcia organizatorom. Reguła ta jest żelazną zasadą nie do ruszenia. Oto link jak możecie wesprzeć Helenkę w walce z chorobą:
Na dzień dzisiejszy organizatorem jestem ja ale chętnie przyjmę pomoc. Co jest dowodem wsparcia? Skan, zdjęcie czy pdf z dowodem wpłaty na konto pomocy. Nie interesują mnie wasze dane czy kwota dotacji. To możecie zataić. Istotne jest dla mnie wsparcie i czas. Macie czas do 24 godzin przed każdym wyścigiem by dać dowód wpłaty. Wysyłać możecie na prywatne wiadomości tu na forum. Na konto PSN/Discord do organizacji: Sieniu, axeMaltesse, Sebaws, Vulgar i na DiscordW dyskusji poniżej podajcie czy wam odpowiada taki sposób dokumentowania. Jeśli macie lepszy pomysł chętnie poczytam.
Żeby nie było nieporozumień. Tu nie chodzi o chwalenie się. Dajecie ile możecie, chcecie czy was stać. Przecież każdy z nas wie jakie jest życie i jak trudno jest czasami finansowo zabezpieczyć swój i rodziny byt. Jeśli robicie transmisję z wyścigu to dodajcie link z pomocą dla Heleny. Wrzucajcie to na swoje strony społecznościowe, fora i czaty. To też jest nieoceniona pomoc.
Jeśli chcecie się zapisać do tych mistrzostw to w pierwszym swoim poście tego wątku dodajcie formułkę zgłoszeniową porzedzoną swoim nickiem PSN. W moim przypadku będzie to:"axeMaltesse - Rozumiem zasady i obowiązki Help Helena Cup i zgłaszam swoje uczestnictwo w zawodach"
Link do Discord: https://discord.gg/Ret2sQm
Zasady Ogólne Icon_sunny Zasady Ogólne Icon_arrow Dane do przelewów:


Darowizna w PLN: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Darowizna w EUR: 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050
Darowizna w USD: 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060
Tytul przelewu: 290/J Helena Jaroń - darowizna

Oficjalny PayPal do przelewów: piotrsieniu@gmail.com

Potwierdzenie prosimy przesyłać do: Sieniu, Sebaws, axeMaltesse - Nie interesuje nas kwota, ani wasze dane - możecie je ukryć. Liczy się tylko potwierdzenie oraz data.


Ostatnio zmieniony przez axeMaltesse dnia Wto Kwi 17 2018, 14:26, w całości zmieniany 1 raz
axeMaltesse
axeMaltesse
Admin
Posts : 146
Reputacja : 6
Join date : 07/02/2018
https://psrace.forumpolish.com

Zasady Ogólne Empty Re: Zasady Ogólne

Nie Kwi 15 2018, 13:02
Tutaj znajdziecie wszystkie dane potrzebne do realizacji wplat.

Zasady Ogólne Img_1010
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach