Warto się przywitac :)
Zaloguj
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Poll
Latest topics
Program do setów PC2 Czw Lut 07 2019, 12:10chrupek686Wnioski o kary Wto Lut 05 2019, 18:51GTPL_oldboy1957Pierwsze kroki z iRacing Nie Lut 03 2019, 15:49sebawsFilmy z wyścigu Nie Lut 03 2019, 14:49sebawsBathurst 12 H . 09.02.2018 Nie Lut 03 2019, 13:38sebawsLista zawodów Endurance w 2019 Roku Nie Lut 03 2019, 13:18sebawsDyskusja Ogólna Sro Sty 16 2019, 07:39sebawsZapisy GTESob Gru 29 2018, 09:29lukaszasada29 Listopad Godzina 20:00 wybór auta Nie Gru 02 2018, 15:32GTPL_MIKOS_21
Statistics
Mamy 157 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się AdrianS_PLNasi użytkownicy napisali 2716 wiadomościin 190 subjects

Warto się przywitac :)

+16
marolord
sebaws
sullivan_1989
killroy 3068
Gustaw
Ragnar
KaczyVr6
ErrorPL
prorock1975
GTPL_oldboy1957
nvi
vulgar
mataman
Aluzjonista
Adeq86
Florek831013
20 posters
Go down
avatar
Florek831013
Posts : 11
Reputacja : 3
Join date : 07/02/2018

Warto się przywitac :)  Empty Warto się przywitac :)

Sro Lut 07 2018, 19:43
Message reputation : 100% (2 votes)
Witam pomyślałem że jak nowe forum to warto się przywitac.

A wiec witam wszystkich zapaleńców simracingu tych starych jak i tych nowych
Adeq86
Adeq86
Posts : 4
Reputacja : 0
Join date : 07/02/2018
Location : Jasło

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Sro Lut 07 2018, 20:02
Hej witam rowniez do zobaczenia na torze Very Happy Wink
Aluzjonista
Aluzjonista
Posts : 41
Reputacja : 7
Join date : 07/02/2018
Age : 33
Location : Wejherowo / Białystok

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Sro Lut 07 2018, 20:30
Cześć Wszystkim Smile
mataman
mataman
Posts : 129
Reputacja : 16
Join date : 07/02/2018
Location : Warszawa

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Sro Lut 07 2018, 21:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Siemanderes ;}

Sent from Topic'it App
mataman
mataman
Posts : 129
Reputacja : 16
Join date : 07/02/2018
Location : Warszawa

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 00:04
Weź tabletkę 😁

Sent from Topic'it App
vulgar
vulgar
Admin
Posts : 217
Reputacja : 11
Join date : 07/02/2018
Age : 37
Location : WLKP
https://www.youtube.com/channel/UCPP-qhGGej1tenl8CReMNAg?

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 00:06
Message reputation : 100% (1 vote)
mataman napisał:Weź tabletkę 😁

Sent from Topic'it App

Bo mu jeszcze konar zapłonie Twisted Evil
mataman
mataman
Posts : 129
Reputacja : 16
Join date : 07/02/2018
Location : Warszawa

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 00:09
Konar? Patyczek chyba 😁

Sent from Topic'it App
vulgar
vulgar
Admin
Posts : 217
Reputacja : 11
Join date : 07/02/2018
Age : 37
Location : WLKP
https://www.youtube.com/channel/UCPP-qhGGej1tenl8CReMNAg?

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 00:09
Tak w ogóle to witam wszystkich i mam nadzieję że nie będziecie zwracać uwagi na pradziada, on już za dużo tych tabletek łyka i dziwne rzeczy pisze. Razz Razz Razz
nvi
nvi
Posts : 30
Reputacja : 2
Join date : 08/02/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 12:22
Message reputation : 100% (1 vote)
nieczytelne te forum Very Happy KOLOROW troche by sie zdalo bo wszystko w odcieniach szarosci jak PRLowskie BLOKOWISKA Very Happy
vulgar
vulgar
Admin
Posts : 217
Reputacja : 11
Join date : 07/02/2018
Age : 37
Location : WLKP
https://www.youtube.com/channel/UCPP-qhGGej1tenl8CReMNAg?

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 13:25
nvi napisał:nieczytelne te forum Very Happy KOLOROW troche by sie zdalo bo wszystko w odcieniach szarosci jak PRLowskie BLOKOWISKA Very Happy

Layout raczej tymczasowy wiec nie masz czym się przejmować Very Happy Zrobimy dla ciebie kolory tęczy Very Happy Very Happy Very Happy
nvi
nvi
Posts : 30
Reputacja : 2
Join date : 08/02/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 13:32
ja i tak tu tylko zagladam zeby sie zapisac/odpisac z czegos:D spoko ze byl kalendarz tam i sie zapisalem na kazdy wyscig a teraz wszystko od nowa - timing perfect zeby osrac poprzednie forum na start tej ligi:D
vulgar
vulgar
Admin
Posts : 217
Reputacja : 11
Join date : 07/02/2018
Age : 37
Location : WLKP
https://www.youtube.com/channel/UCPP-qhGGej1tenl8CReMNAg?

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 13:36
Rewolucja Twisted Evil
avatar
GTPL_oldboy1957
Posts : 373
Reputacja : 39
Join date : 08/02/2018
Age : 66
Location : Świętochłowice

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 17:05
Witając się ponownie ze znajomymi i nieznajomymi chciałem się zapytać, czy CLASSIC SUPER CARS ENDURANCE także przenosi się na to forum i znika z PCars? Bo na tamtym forum nie ma o tym żadnej wzmianki.
vulgar
vulgar
Admin
Posts : 217
Reputacja : 11
Join date : 07/02/2018
Age : 37
Location : WLKP
https://www.youtube.com/channel/UCPP-qhGGej1tenl8CReMNAg?

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 17:14
Message reputation : 100% (1 vote)
GTPL_oldboy1957 napisał:Witając się ponownie ze znajomymi i nieznajomymi chciałem się zapytać, czy CLASSIC SUPER CARS ENDURANCE także przenosi się na to forum i znika z PCars? Bo na tamtym forum nie ma o tym żadnej wzmianki.

Tak przenosimy się razem z całym dorobkiem eventowym. Liga SCE będzie kontynuowana tutaj. Oczywiscie zapraszam do udziału Smile
prorock1975
prorock1975
Posts : 59
Reputacja : 2
Join date : 08/02/2018
Location : 3city

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 17:24
Witam witam.
ErrorPL
ErrorPL
Posts : 151
Reputacja : 5
Join date : 07/02/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Lut 08 2018, 21:21
Dobry wieczor...  Na wstepie chcialem powiedziec co zawsze sie mowi w tym momencie... Nic wam nie poweim na swoj temat ale dodawajcie mnie do swoich znajomych na psn.. Gram wieczorami ... bo nie mam zycia Smile
KaczyVr6
KaczyVr6
Posts : 35
Reputacja : 2
Join date : 07/02/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Pon Lut 12 2018, 09:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Dzień Dobry
Jestem Ninja , i bede was wszystkich kosił..... Evil or Very Mad lol!
Ragnar
Ragnar
Posts : 6
Reputacja : 0
Join date : 13/02/2018
Age : 34
https://www.youtube.com/user/SpyroGT

Warto się przywitac :)  Empty Przywitanie dość długie ;)

Wto Lut 13 2018, 13:06
Aloha wam,

Ja nazywam się Ragnar i jestem smokiem Very Happy, a tak na prawdę to mam na imię Adrian, jestem urodzony w 1990 roku, a więc za niedługo będę kończył 28 lat. Urodzony w Gdyni, województwo pomorskie, obecnie mieszkam z kimś w Poznaniu od 2 kwietnia 2016 roku i mam kilka planów na przyszłość, jeżeli chodzi tu o realia życia codziennego.

Interesuje się motoryzacją, astronomią, historią powszechną, ciekawostkami ze świata, światową muzyką rozrywkową, film światowy, matematyka, bieganiem [dla siebie], kolarstwo, oraz e-sportami.

Z charakteru jestem osobą, która stara się pomóc jak tylko może i nie zostawia pytania bez odpowiedzi, czy "złotej rady", nie na widzę się kłócić na argumenty z kimś, kto nie rozumie podstaw pewnych zasad (chyba że to urzędnik skarbowy, z Urzędu Miasta, ZUSu, albo innych placówek, które polegają na siedzeniu, piciu kawki i gadaniu z koleżankami o wszystkim/niczym i mają w dupie, żeby komuś pomóc w celu dostarczenia cennej informacji i uzyskania czegoś w słusznej sprawie - wtedy przechodzę transformację i jadę ostro z takimi ludźmi oczekując szczerej odpowiedzi, a jeżeli jej nie uzyskam, to walę z grubej rury, windą na samą górę, czyli do dyrektora, coś jak Zbigniew Stonoga), oraz wypytajki z życia prywatnego, gdyż jest coś takiego jak "bariera moralna", ja na takie pytania odpowiedzi nie udzielam i na pewno nie obcej osobie, którą znam od ... 5 minut. Staram się trzymać nerwy na wodzy, ale czasem bywa to trudne i zdarzy mi się coś o słowo za dużo powiedzieć w danej sytuacji, przez co musiałem się tłumaczyć. Od wielu ludzi słyszałem już opinie, że mam dość duży iloraz inteligencji, ale nie pod względem wiedzy edukacyjnej (chociaż tutaj też się posypały pochwały), tylko w sprawach życiowych tych bardziej skomplikowanych od strony psychologicznej, jak i chociażby stylu ubioru / dopasowaniu kolorów do odzieży xD Mam dobre serce, chart ducha walki, szybką mobilizacje, determinacja, ostatnimi czasy czyli od jakichś 2 lat ponad stałem się dość wrażliwy, tzn. wcześniej moja twarz była bardzo kamienna i rzadko okazywałem jakąkolwiek emocję, a tym bardziej smutek, przez ostatni czas się to zmieniło trochę i pewne tematy, czy kwestia muzyki, już ma na mnie dość duży wpływ emocjonalny. "Widzę lepiej i czuję głębiej", jak to jeden mawiał i mam to samo.
To co opisuje tutaj, to jest opinia ze strony osób trzecich.

Pierwsze zetknięcie z retro miałem klawiaturę Atari 65XE i "magnetofon" XC12, którego niestety już nie posiadam, ale osoba z którą mieszkam, ma jeszcze uchowane C64 z black boxem działającym i kiedyś jak się uda, oraz sytuacja się w pewnych sprawach ustatkuje, być może zrobimy spontaniczny szczery unboxing z C64 Smile

Kategorie gier w jakie grywałem i grywam, to wyścigówki bardziej sim, niż arcade, aczkolwiek nie pogardzę taką serią gier jak TrackMania, Need for Speed [starsze odsłony i mowa tu o High Stakes, Hot Pursuit i Porsche Unleashed) czy BurnOut. Najczęściej grywalną grą przeze mnie jest Gran Turismo 1, co z resztą widać po moim kanale na YouTube, gdzie obecnie mam 115 odcinków xD, także całkiem sporo.

Z gier poza-wyścigowych to czasami powracałem do takich tytułów jak serie Spyro, Diablo 1, MediEvil, czy Tzar: Ciężar Korony.

Odchodząc na moment od świata retro, bo nie tylko tym się interesuję, ale również jak część tutaj zarejestrowanych użytkowników, zbieram również HotWheelsy i na stan dzisiejszy, liczba ta wynosi 178 modeli (z czego 18 to limitowane, czyli takich wyjętych z opakowań mam 160). Masz też "Track-Buildery" z takich akrobacji jak:
- Digital Speedometer [BGX83] = koszt 50zł
- Kick through the Loop! [DMH51] = koszt 50zł
- Kick it around the Bend! [DJD67] = koszt 54zł
- Lauch two cars at Once! [DJD68] = koszt 40zł

Gdyby to wszystko na pieniądze zliczyć, to cała ta kolekcja, która trwa od lipca 2014 już intensywnie, wraz z elementami akrobatycznymi, wyniosłaby około 2100zł.
Ale... tu nie chodzi o pieniądze, tylko sztuką jest cieszyć się z małych rzeczy i zrozumieć czyjeś zainteresowanie / kolekcjonerstwo.

A oprócz tego, żeby było jeszcze ciekawiej...

Udzielam się i w sumie chciałem bardzo szybko dołączyć do grona ludzi, którzy utożsamiają się z postaciami przez siebie wymyślonymi i są ich drugim odbiciem. Mowa tu o takim zjawisku jak "furry" i pewno wielu z was zadaje pytanie, czym jest i z czego to powstało, co jest źródłem powstania, oraz wiele różnych pytań.
Więc tak... furry, futrzaki, futra, furries są to osoby, które utożsamiają się ze zwierzętami, które mogą siebie przedstawić w trzech formach:
- anthro, feral (zwierzęca normalna) i chakat (czyli coś jak centaur)
Najbardziej popularna jest anthro, czyli postura humanoidalna i zbliżona do człowieka z głową zwierzęcia, oraz łapy, które są juz bardziej "zwierzęce" i oczywiście ogon.
Ogólnie sztuka futrzasta w bardzo wczesnej formie, można by na siłę cofnąć się do czasów wczesnego Egiptu, gdzie wielbiło się faraonów, którzy mieli posturę ludzką, lecz głowę pochodzenia zwierzęcego, ale takim pierwszym "full-body" strojem, które weszło w sztukę, zaczęło się w Londynie, w okolicach roku 1888 roku i była ona stosowana w sztuce teatralnej jako "pantomima zwierzęca" i zapoczątkował ją niejaki Charles Lauri, oficjalnie ogłoszona sztuka została nadana w 1893. Później ewoluowało to w stronę rysunkową, czyli Disney, bracia Warner, Tex Avery i cała masa artystów, no i z biegiem lat Disney mocno odskoczył do przodu i to on zaczął stosować przebrania "furry", jakie widzimy obecnie, a zaczęły się one w USA, w latach 80-tych XX wieku. Do Polski dosyć późno przywędrowały futrzaki, owszem byli tacy, co sobie sami szyli i spotykali się na niejawne conventy, będąc już wtedy taką grupą "niejawnych futer z Polski", gdzie liczba futer w Polsce sięgała na przełomie XX/XXI wieku kilkuset jak nie mniej i oficjalnie polski fandom futer zaczął istnieć od 2005 roku, a więc całkiem niedawno, bo 12 lat.
Organizowane są takie imprezy w Polsce jak Gdakon chociażby, czy Pozfur, dodatkowo można też Pyrkon doliczyć jako trzeci event z cyklu futrzastych spotkań.
Ja dołączyłem do tej grupy i zacząłem się udzielać na zagranicznych wortalach w 2004 roku, mając wtedy 14 lat i jestem futrzakiem do teraz, choć zbyt często nie rozmawiam z futrzakami pochodzenia polskiego, to jednak mam parę kontaktów, do osób na których mogę polegać.
Oczywiście nie ma idealnej grupy społecznej, więc i nawet w świecie futer znajdą się "wyrzutki", które psują renomę danej osoby i zbezczeszczą czyjeś mienie z powodu najczęściej zazdrości, lub braku zainteresowań własnym życiem.  To jest akurat normalne i przywykłem do tego.
Są mniejsze conventy, jak i te bardziej lokalne w danym umówionym mieście, lub punkcie spotkań i zazwyczaj integrujemy się za pomocą Facebooka, Discorda, Telegrama, lub jeszcze innych komunikatorów, które natura ludzka stworzyła.
Gatunkowość futer jest przeogromna i można robić sobie z fursoną (naszym OC), co się chce i krzyżować na wiele sposobów, ba... nawet wiek sobie można fikcyjnie wyliczyć wedle własnego widzimisię.
Trochę się rozpisałem co do objaśnienia terminu bycia furr xD
Gustaw
Gustaw
Posts : 111
Reputacja : -1
Join date : 07/02/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Wto Lut 13 2018, 13:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja jeden się przywiał jak potrzeba Smile 
a tak poza tym to Witam kolegów i koleżankę nasz której tu jeszcze nie ma Martusia hop hop chodź do nas
Aluzjonista
Aluzjonista
Posts : 41
Reputacja : 7
Join date : 07/02/2018
Age : 33
Location : Wejherowo / Białystok

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Pią Mar 02 2018, 23:19
@Ragnar powiedz lepiej kiedy się na torze spotkamy! Smile
killroy 3068
killroy 3068
Posts : 7
Reputacja : 1
Join date : 14/03/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Czw Mar 15 2018, 16:53
Message reputation : 100% (1 vote)
witam wszystkich starych znajomych jak i nowo poznanych do zobaczenia we wstecznym lusterku
avatar
sullivan_1989
Posts : 1
Reputacja : 0
Join date : 17/03/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Sob Mar 17 2018, 23:59
Witam wszystkich. Do zobaczenia na torze i samych czystych wyścigów Smile
sebaws
sebaws
Admin
Posts : 509
Reputacja : 24
Join date : 07/02/2018
Age : 36
Location : Olsztyn
https://www.youtube.com/user/sebaws98

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Nie Mar 18 2018, 14:19
Witamy Nowych Użytkowników  cheers bounce
marolord
marolord
Posts : 3
Reputacja : 1
Join date : 18/03/2018

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Nie Mar 18 2018, 14:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Witam przyszłych rywali w GTS i pozdrawiam
marolord
sidCorey
sidCorey
Posts : 2
Reputacja : 0
Join date : 30/03/2018
Age : 49
Location : Bolszewo/ obecnie Medway, Kent

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Pią Mar 30 2018, 04:25
Witam wszystkich;) 
Nie jestem może super szybkim kierowcą, ale przynajmniej nie spycham ludzi na trawę i daję się wyprzedzić szybszym ode mnie.
Nie mniej jednak gdybym miał okazję spotkać się z Wami na torze, to chętnie przyjmę krytykęWink
Sponsored content

Warto się przywitac :)  Empty Re: Warto się przywitac :)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach